podstawowe informacje

link kalendarz imprez

kalendarz imprez

link duże elementy

zabawne konkurencje

link referencje

referencje

Wbrew powszechnym przekonaniom, organizacja wysokiej jakości imprezy dla dzieci stanowi nie lada wyzwanie. Mali Klienci bywają bardzo wymagający, dlatego przygotowując poszczególne elementy danej imprezy, należy mieć na uwadze ich oczekiwania i preferencje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Wioski Rodzinne są w stanie bez problemu sprostać oczekiwaniom samych maluchów jak i ich rodziców lub opiekunów. Na przestrzeni lat, doskonale poznaliśmy gusta i upodobania najmłodszych. Dysponujemy również szeregiem sprawdzonych rozwiązań, przetestowanych od 1998 r. na wielu kameralnych i masowych imprezach. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszych klientów, że organizowane przez nas wydarzenia zapadną w pamięć uczestników na długi czas.

Wioski Rodzinne to świetna zabawa dla całej rodziny, będąca atrakcją różnego rodzaju imprez okolicznościowych (dni miasta, obchody dnia patrona szkoły, pikniki plenerowe i innych), festiwali, festynów oraz świąt. Szczególną popularnością wśród dzieci cieszą się także organizowane przez nas imprezy mikołajkowe (bajkowa atrakcja „Fabryka Mikołaja”) i karnawałowe. Poszczególne atrakcje dobierane są według osobistych preferencji naszych klientów. Warto wiedzieć, że w trakcie przygotowywania imprezy świadczymy także fachowe usługi doradcze. Na podstawie udostępnionych nam informacji, pomożemy Ci w wyborze indywidualnego rozwiązania, dostosowanego do okoliczności i rodzaju wydarzenia. Nasza oferta obejmuje szereg gotowych, dopracowanych propozycji, dosłownie uwielbianych przez dzieciaki.

Wioski Rodzinne to nie tylko wyśmienita rozrywka w gronie rówieśników. Warto także pamiętać o walorach edukacyjnych, związanych z uczestnictwem w tego typu wydarzeniach. Organizowane przez nas imprezy dla dzieci są idealną okazją do poszerzenia wiedzy o otaczającym świecie, rozwinięcia spostrzegawczości i umiejętności logicznego myślenia. Nasze gry i zabawy ruchowe są także wspaniałą metodą doskonalenia koordynacji ruchowej i ogólnej sprawności fizycznej. W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym – dowiedziono, że nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejszą istniejącą metodą przyswajania wiedzy.

Nasze usługi organizacji imprez dla dzieci mają charakter kompleksowy – doradzamy na etapie doboru poszczególnych atrakcji, zajmujemy się transportem i instalacją, a także demontażem i pracami porządkowymi po zakończeniu wydarzenia. Wioski Rodzinne gwarantują również fachową opiekę profesjonalnych animatorów w trakcie trwania całej imprezy – dopilnują oni, aby wszyscy uczestnicy zabaw czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Usługi dostępne są na terenie miast takich jak Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław i Kraków, ale również w pozostałych rejonach Polski. Podejmujemy się organizacji imprez dla dzieci zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań - z chęcią zapoznamy Państwa z naszą ofertą i dotychczasowymi doświadczeniami w zakresie organizacji imprez dla dzieci.

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...