podstawowe informacje

link kalendarz imprez

kalendarz imprez

link duże elementy

zabawne konkurencje

link referencje

referencje

W tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą działalność związaną z organizowaniem atrakcji dla dzieci. Czym są Wioski Rodzinne? Wioski Rodzinne to specjalnie wydzielone strefy zabawy dla najmłodszych. Nasze wielobarwne i spójne tematycznie atrakcje dla dzieci to nie tylko wspaniała zabawa. Spędzanie wolnego czasu w taki sposób posiada także ogromne walory edukacyjne. Dzięki zabawom w zaprojektowanych pod kątem dzieci wioskach, najmłodsi mają okazję lepiej poznać otaczający świat – mogą odkryć ciekawostki dotyczące ekologii, kultury, historii i wielu innych, istotnych dziedzin życia. Warto zdać sobie sprawę, że dobre wspomnienia związane z udziałem w tego typu bajecznym pikniku mogą zapaść dziecku w pamięć jako jedno z najwspanialszych wspomnień z dzieciństwa.

Atrakcje dla dzieci, dostępne na obszarze Wiosek Rodzinnych, są zawsze szyte na miarę i dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Oferujemy szeroki wachlarz różnorodnych motywów przewodnich, będących w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających malców. W swoich działaniach jesteśmy w stu procentach samowystarczalni – osobiście dbamy o każdy element wioski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo stworzonych przez nas atrakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy gust naszych najmłodszych Klientów, biorąc pod uwagę zdobytą wiedzę z sukcesem organizujemy wspaniałą zabawę dla dzieci w każdym wieku.

Z naszą pomocą w mgnieniu oka przeniesiesz się na Magiczną Wyspę, pełną tropikalnych palm, egzotycznych zwierząt i niezbadanych tajemnic. W Szkole Klaunów poznasz tajniki rozbawiania publiczności oraz wykonywania sztuczek, natomiast Fabryka Niespodzianek jest miejscem, w którym zdarzyć się może dosłownie wszystko – naszym jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia. Dla amatorów aktywności fizycznej stworzyliśmy Wioski Sportu. Są to kompleksy atrakcji dla dzieci, zaprojektowane z myślą o młodych sportowcach, pragnących wykazać się zwinnością i sprawnością fizyczną.

W swojej pracy dajemy z siebie maksimum naszych możliwości. Proponowane przez nas atrakcje dla dzieci stanowią spójną całość, dopiętą na ostatni guzik. Zabawa pod okiem naszych odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników jest w pełni bezpieczna – posiadamy wszelkie stosowne certyfikaty oraz wymagane atesty. Z przyjemnością udostępniamy także referencje naszych klientów, potwierdzające najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Pełne niesamowitych atrakcji dla dzieci Wioski Rodzinne co roku uświetniają różnego rodzaju święta i festyny. Działamy na terenie całej Polski – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach Wrocławiu i innych większych oraz mniejszych miejscowościach w dowolnym zakątku kraju.

Jesteś zainteresowany stworzeniem niepowtarzalnej atrakcji dla dzieci? Skontaktuj się z nami, opisz nam swój pomysł, określ potrzeby – my ze swojej strony dołożymy najwyższych starań, aby Twój event zapadł w pamięć każdego młodszego czy starszego uczestnika.

chmurka

Dowiedz się więcej

strona AVM

Jesteśmy agencją eventową, która oferuje profesjonalną organizację widowisk artystycznych akcji promocyjnych, imprez firmowych, kulturalnych, oświatowych. To, co nas wyróżnia to własne programy...

więcej...

skontaktuj się z nami

Zespół obsługi klienta AVM chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...