W tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą działalność związaną z organizowaniem atrakcji dla dzieci. Czym są Wioski Rodzinne? Wioski Rodzinne to specjalnie wydzielone strefy zabawy dla najmłodszych. Nasze wielobarwne i spójne tematycznie atrakcje dla dzieci to nie tylko wspaniała zabawa. Spędzanie wolnego czasu w taki sposób posiada także ogromne walory edukacyjne. Dzięki zabawom w zaprojektowanych pod kątem dzieci wioskach, najmłodsi mają okazję lepiej poznać otaczający świat – mogą odkryć ciekawostki dotyczące ekologii, kultury, historii i wielu innych, istotnych dziedzin życia. Warto zdać sobie sprawę, że dobre wspomnienia związane z udziałem w tego typu bajecznym pikniku mogą zapaść dziecku w pamięć jako jedno z najwspanialszych wspomnień z dzieciństwa.

Atrakcje dla dzieci, dostępne na obszarze Wiosek Rodzinnych, są zawsze szyte na miarę i dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Oferujemy szeroki wachlarz różnorodnych motywów przewodnich, będących w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających malców. W swoich działaniach jesteśmy w stu procentach samowystarczalni – osobiście dbamy o każdy element wioski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo stworzonych przez nas atrakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy gust naszych najmłodszych Klientów, biorąc pod uwagę zdobytą wiedzę z sukcesem organizujemy wspaniałą zabawę dla dzieci w każdym wieku.

Z naszą pomocą w mgnieniu oka przeniesiesz się na Magiczną Wyspę, pełną tropikalnych palm, egzotycznych zwierząt i niezbadanych tajemnic. W Szkole Klaunów poznasz tajniki rozbawiania publiczności oraz wykonywania sztuczek, natomiast Fabryka Niespodzianek jest miejscem, w którym zdarzyć się może dosłownie wszystko – naszym jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia. Dla amatorów aktywności fizycznej stworzyliśmy Wioski Sportu. Są to kompleksy atrakcji dla dzieci, zaprojektowane z myślą o młodych sportowcach, pragnących wykazać się zwinnością i sprawnością fizyczną.

W swojej pracy dajemy z siebie maksimum naszych możliwości. Proponowane przez nas atrakcje dla dzieci stanowią spójną całość, dopiętą na ostatni guzik. Zabawa pod okiem naszych odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników jest w pełni bezpieczna – posiadamy wszelkie stosowne certyfikaty oraz wymagane atesty. Z przyjemnością udostępniamy także referencje naszych klientów, potwierdzające najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Pełne niesamowitych atrakcji dla dzieci Wioski Rodzinne co roku uświetniają różnego rodzaju święta i festyny. Działamy na terenie całej Polski – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach Wrocławiu i innych większych oraz mniejszych miejscowościach w dowolnym zakątku kraju.

Jesteś zainteresowany stworzeniem niepowtarzalnej atrakcji dla dzieci? Skontaktuj się z nami, opisz nam swój pomysł, określ potrzeby – my ze swojej strony dołożymy najwyższych starań, aby Twój event zapadł w pamięć każdego młodszego czy starszego uczestnika.

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...