Wioski Rodzinne to nie tylko atrakcje eventowe skierowane do najmłodszych, ale również profesjonalna organizacja pikników firmowych i imprez okolicznościowych dla firm.

Wszystkie przygotowywane przez nas eventy dostosowane są do indywidualnych wymagań – podstawą każdej realizacji jest koncepcja przedstawiona wcześniej przez Klienta. Podejmując decyzję w kwestiach organizacyjnych bierzemy pod uwagę profil firmy, oczekiwania związane z planowanym wydarzeniem i inne elementy, decydujące o specyfice danego zlecenia. Dysponujemy szeregiem sprawdzonych, a przy tym niesztampowych rozwiązań, gwarantujących powodzenie każdego przedsięwzięcia, niezależnie od jego rozmiaru czy charakteru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez firmowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Zajmujemy się organizacją eventów kształtujących wizerunek marki, różnorodnych spotkań motywacyjno-integracyjnych dla pracowników, a także uroczystych gal. Każdą organizowaną przez nas imprezę traktujemy jako inspirujące wyzwanie, jednocześnie dbając o to, aby wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy, zostały dopięte na ostatni guzik.

Naszą specjalnością są pikniki pracownicze, będące wspaniałą okazją do integracji całego zespołu na świeżym powietrzu. Zdajemy sobie sprawę, iż dobra atmosfera w firmie stanowi podwaliny owocnej współpracy, dlatego w trakcie organizowanych przez nas pikników dbamy o jak najlepszy klimat. Do udziału w wydarzeniu zachęcane są również rodziny pracowników. Dzieci mają okazję do zabawy w gronie rówieśników na specjalnie wydzielonym terenie lub wraz z rodzicami, podczas licznych zabaw i konkurencji, które przygotowane są z myślą o aktywnym udziale całej rodziny.

Różnorodne aktywności dostosowane są do wieku uczestników i charakteru danego wydarzenia, w zależności od tego, czy spotkanie ma się odbyć w mniej lub bardziej formalnej atmosferze.

Pikniki firmowe organizowane przez Wioski Rodzinne odbywają się pod okiem wykwalifikowanych animatorów, którzy dopilnują, aby wszyscy goście, zarówno dorośli, jak i dzieci, czuli się swobodnie i komfortowo. W tym miejscu musimy także podkreślić, że w każdym przypadku dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa gości.

Wioski Rodzinne zajmują się organizacją pikników firmowych „od A do Z” – nasza usługa o kompleksowym charakterze obejmuje m.in. planowanie, catering, oprawę muzyczną wydarzenia, scenografię, sceny, nagłośnienie, oświetlenie a także transport elementów naszych instalacji.

Nasza oferta skierowana jest do firm z całego kraju – zarówno dużych miast, takich jak Warszawa, Poznań czy Kraków, jak i mniejszych miejscowości. Zorganizujemy dla Ciebie wspaniały piknik firmowy w dowolnym zakątku Polski. Powierzając nam organizację pikniku dla Twojej firmy, dostajesz gwarancję usług najwyższej jakości – sprawimy że czas spędzony na tego typu imprezie na długo zapadnie w pamięć Twoich gości. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą organizacji pikników i innych imprez firmowych.

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...