Urodziny dziecka są podniosłym momentem dla jubilata. Zaprasza dziecięce grono, w którym się najlepiej czuje. Oprócz poczęstunku, w tym obowiązkowego tortu, nie może zabraknąć zabaw umilających czas.

Czytaj więcej...

Wiek dziecięcy rządzi się swoimi prawami. Wszyscy dbamy o to, by obfitował on w radość, chętnie stymulowalibyśmy jednocześnie ich rozwój. Z pewnością zabawa dostarcza obu wartości dzieciom.

Czytaj więcej...

Organizacja świątecznej imprezy dla pracowników nie różni się zbytnio od organizacji jakiejkolwiek innej imprezy. Należy jedynie pamiętać o kilku szczegółach.

Czytaj więcej...

Liczba zabaw dla dzieci i rodziców jest praktycznie nieograniczona. Dla dziecka wszystko może być zabawą, jeżeli tylko rodzic na to pozwoli. Dorosłym sprzątanie, gotowanie czy codzienne obowiązki kojarzą się niezbyt pozytywnie.

Czytaj więcej...

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie, ponieważ odpowiedź zależy od tego, jak rozumiemy termin „integracja”. Jeżeli dosłownie, jako wyjazd integracyjny, wówczas raz do roku jest wystarczający.

Czytaj więcej...

Zabawy edukacyjne są zdecydowanie najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem, ponieważ pozwalają na zabicie nudy, budują więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem, uczą zdrowej rywalizacji oraz stanowią najlepszy sposób na przyswojenie przez dziecko nowych słów i informacji.

Czytaj więcej...

Z pewnością każde wydarzenie można sukcesywnie urozmaicić. Tak naprawdę wszystko zależy od jego charakteru, odbiorców, no i oczywiście od wyobraźni organizatorów. Nie ulega wątpliwości, że każda impreza nabiera dodatkowych walorów, jeśli tylko towarzyszy jej dobra, łagodna, sącząca się w tle muzyka. Stąd też warto zadbać o dobre nagłośnienie, a także odpowiedni do okazji repertuar.

Czytaj więcej...

Wydarzenia rodzinne to wyjątkowe chwile, w których możemy cieszyć się bliskością swoich najbliższych. Warto więc zadbać o to, aby ten czas upłynął atrakcyjnie zarówno dla dorosłych, jak i dla tych najmłodszych. W końcu takie chwile wspomina się jeszcze długi czas po ich zakończeniu.

Czytaj więcej...

Dobra akcja promocyjna jest warunkiem koniecznym do tego, żeby jakiś towar lub usługa trafiły do świadomości potencjalnych klientów. To banał, ale jak za każdym banałem w marketingu, tak i za tym stoi bardzo duże pole do popisu dla osób odpowiedzialnych za skuteczną kampanię promocyjną.

Czytaj więcej...

Konkursy organizowane dla pracowników można podzielić na dwie podstawowe kategorie: te, które angażują umysł i te, które angażują ciało. Pierwsza kategoria jest oczywista i dotyczy wszelkiego rodzaju konkursów wiedzy – ogólnej, wiedzy dotyczącej przedmiotu działalności firmy lub samej firmy, szczególnie jej historii.

Czytaj więcej...

Wydaje się, że zdecydowanie najlepszym pomysłem na niezobowiązującą, ale nie bezmyślną rozrywkę dla każdego, są Wioski Rodzinne, czyli wydzielone strefy zabawy łączące w sobie walory ruchowe z edukacyjnymi.

Czytaj więcej...

Nie ma jednego wzoru postępowania dotyczącego obecności osób towarzyszących na imprezach firmowych, ponieważ takie kwestie ustalane są wewnętrznie, w polityce danej firmy, poza tym zależą głównie od rodzaju samej imprezy.

Czytaj więcej...

Istnieje kilka sposobów na uczczenie działalności firmy. Najpopularniejszym z nich, i sprawiającym jednocześnie najmniej kłopotów, jest impreza firmowa.

Czytaj więcej...

Do zorganizowania zimowej imprezy na świeżym powietrzu najlepiej wynająć doświadczoną agencję eventową. Dla doświadczonej agencji organizacja takiej imprezy nie stanowi najmniejszego problemu.

Czytaj więcej...

Współpraca w zespole jest niezwykle istotnym elementem sprawnego działania wielu firm. Właściwy obieg cennych informacji, ważne dla firmy kontrakty i projekty, wymagają niejednokrotnie zaangażowania niejednej pary rąk.

Czytaj więcej...

Chęć do różnego rodzaju rozrywek, zaistnienia w jakiejś grupie czy przeżywania przygód, leży w naszej ludzkiej naturze.

Czytaj więcej...

Nie od dziś wiadomo, że to, w jakim stanie psychicznym się znajdujemy, wpływa na nasze życie.

Czytaj więcej...

6 grudnia – Mikołajki, dzień, który warto celebrować również w pracy.

Czytaj więcej...

Dobrze zorganizowany piknik firmowy to nie tylko liczne atrakcje dla pracowników i ich rodzin, ale przede wszystkim dość skomplikowana logistyka.

Czytaj więcej...

Rodzaj muzyki na imprezie firmowej zależy od tak rodzaju samej imprezy, jak i jej uczestników.

Czytaj więcej...

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...