Wbrew powszechnym przekonaniom, organizacja wysokiej jakości imprezy dla dzieci stanowi nie lada wyzwanie. Mali Klienci bywają bardzo wymagający, dlatego przygotowując poszczególne elementy danej imprezy, należy mieć na uwadze ich oczekiwania i preferencje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Wioski Rodzinne są w stanie bez problemu sprostać oczekiwaniom samych maluchów jak i ich rodziców lub opiekunów. Na przestrzeni lat, doskonale poznaliśmy gusta i upodobania najmłodszych. Dysponujemy również szeregiem sprawdzonych rozwiązań, przetestowanych od 1998 r. na wielu kameralnych i masowych imprezach. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszych klientów, że organizowane przez nas wydarzenia zapadną w pamięć uczestników na długi czas.

Wioski Rodzinne to świetna zabawa dla całej rodziny, będąca atrakcją różnego rodzaju imprez okolicznościowych (dni miasta, obchody dnia patrona szkoły, pikniki plenerowe i innych), festiwali, festynów oraz świąt. Szczególną popularnością wśród dzieci cieszą się także organizowane przez nas imprezy mikołajkowe (bajkowa atrakcja „Fabryka Mikołaja”) i karnawałowe. Poszczególne atrakcje dobierane są według osobistych preferencji naszych klientów. Warto wiedzieć, że w trakcie przygotowywania imprezy świadczymy także fachowe usługi doradcze. Na podstawie udostępnionych nam informacji, pomożemy Ci w wyborze indywidualnego rozwiązania, dostosowanego do okoliczności i rodzaju wydarzenia. Nasza oferta obejmuje szereg gotowych, dopracowanych propozycji, dosłownie uwielbianych przez dzieciaki.

Wioski Rodzinne to nie tylko wyśmienita rozrywka w gronie rówieśników. Warto także pamiętać o walorach edukacyjnych, związanych z uczestnictwem w tego typu wydarzeniach. Organizowane przez nas imprezy dla dzieci są idealną okazją do poszerzenia wiedzy o otaczającym świecie, rozwinięcia spostrzegawczości i umiejętności logicznego myślenia. Nasze gry i zabawy ruchowe są także wspaniałą metodą doskonalenia koordynacji ruchowej i ogólnej sprawności fizycznej. W ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym – dowiedziono, że nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejszą istniejącą metodą przyswajania wiedzy.

Nasze usługi organizacji imprez dla dzieci mają charakter kompleksowy – doradzamy na etapie doboru poszczególnych atrakcji, zajmujemy się transportem i instalacją, a także demontażem i pracami porządkowymi po zakończeniu wydarzenia. Wioski Rodzinne gwarantują również fachową opiekę profesjonalnych animatorów w trakcie trwania całej imprezy – dopilnują oni, aby wszyscy uczestnicy zabaw czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Usługi dostępne są na terenie miast takich jak Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław i Kraków, ale również w pozostałych rejonach Polski. Podejmujemy się organizacji imprez dla dzieci zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań - z chęcią zapoznamy Państwa z naszą ofertą i dotychczasowymi doświadczeniami w zakresie organizacji imprez dla dzieci.

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...