Malowanie twarzy jest wspaniałą atrakcją dla najmłodszych uczestników różnego rodzaju festynów, świąt czy uroczystości. To idealna okazja do wcielenia się w dowolną postać z ulubionej bajki, określonego superbohatera czy upodobnienia się do ukochanego zwierzaka. Możliwości są nieskończone, ograniczone jedynie horyzontami wyobraźni malucha. Nasi wykwalifikowani animatorzy dołożą wszelkich starań, aby spełnić dziecięce marzenie o wkroczeniu w bajkowy i magiczny świat fantazji. Przed wykonaniem każdego makijażu przeprowadzają z dzieckiem krótką rozmowę oraz dokładają wszelkich starań, aby w trakcie malowania każde dziecko czuło się jak najbardziej komfortowo. Spełnianie dziecięcych marzeń i uśmiech na ich buziach jest naszą największą pasją.

Używane przez nas farbki do malowania twarzy posiadają całą gamę różnorodnych odcieni, które można ze sobą dowolnie mieszać. Feeria barw, możliwa do uzyskania dzięki tym specjalnym farbkom, gwarantuje zmianę nie do poznania. Malunki realizowane przez naszych pracowników są wykonane z najwyższą starannością, zgodnie z wcześniej ustalonym życzeniem małego Klienta. Dzięki ich profesjonalnym umiejętnościom nawet najdziwniejsze i najbardziej oryginalne pomysły zostaną spełnione w ciągu kilkunastu minut. Buzie maluchów malowane są wyłącznie z użyciem barwników bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka, posiadających odpowiednie atesty. Wszystkie transformacje dokonywane są z wykorzystaniem odpowiednich, miękkich pędzelków. Używane przez nas farby są antyalergiczne i nietoksyczne. Równie szybkie i bezpieczne jak tworzenie, jest usuwanie malunku – wykorzystywane przez nas farby są łatwo zmywalne za pomocą wody i zwykłego mydła, dzięki czemu mamy pewność że nasze malunki znikną pod koniec dnia, nie pozostawiając na skórze dziecka żadnych śladów. Taka zabawa to najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na spełnienie dziecięcych pragnień o zostaniu superbohaterem czy groźnym smokiem. Z pewnością będzie to doskonałe dopełnienie ich zabawach i gwarancja niezapomnianych wspomnień.

Satysfakcja dzieci na każdym kroku stanowi dla nas absolutny priorytet. Liczne uśmiechnięte buzie małych piratów, tygrysków, księżniczek, spidermanów czy piesków są tak naprawdę najlepszą rekomendacją dla naszych usług. Malowanie twarzy stanowi doskonałe dopełnienie różnego rodzaju imprez plenerowych, organizowanych przez Wioski Rodzinne. Odpowiednia charakteryzacja uczestników zabaw, w szczególności w wioskach takich jak Magiczna Wyspa czy Szkoła Klaunów stanowi idealne urozmaicenie organizowanych zabaw - dzięki niej dzieci jeszcze bardziej wczuwają się w swoje role i momentalnie zapominają o rzeczywistości. Z taką charakteryzacją nuda jest niemożliwa, a dziecięcy świat wyobraźni poszerza się do niebotycznych rozmiarów.

Podobnie jak inne atrakcje oferowane przez Wioski Rodzinne, malowanie twarzy w ramach organizowanych przez nas eventów dostępne jest nie tylko na terenie dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Katowice czy Wrocław, ale również w mniejszych miejscowościach na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...