Jakie atrakcje kryją się pod nazwą Wioski Rodzinne?

Wioski Rodzinne to wydzielone strefy zabawy o walorach edukacyjnych i integracyjnych, wypełnione wielobarwnymi i tematycznie powiązanymi atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a więc dla wszystkich kategorii wiekowych. Nasza propozycja doskonale wpisuje się w organizowane przez różnego typu instytucje kultury imprezy miejskie, wiejskie, gminne, wojewódzkie czy powiatowe. Różnorodność tematyczna naszych Wiosek Rodzinnych pozwala na ich uczestnictwo zarówno w Dożynkach, jak i imprezach z okazji Świąt Wielkanocnych, czy Bożego Narodzenia. Jesteśmy propozycją sprawdzającą się zarówno podczas małych, zamkniętych imprez o charakterze kameralnym, jak i imprez o charakterze masowym typu Dni Miast, festiwale, rocznicowe obchody instytucji, pikniki rodzinne itp. Wspomniana wcześniej edukacja ma różne oblicza, ale w naszych produkcjach takich jak: Fabryka Niespodzianek, Wioska Sportu czy Magiczna Wyspa przekazujemy w formie zabawy informacje m.in. na temat ekologii, historii, kultury, tradycji itp. W ten sposób nasze produkcje, nastawione na rodzinną wielopokoleniową rozrywkę, nie tylko bawią, ale i w nienarzucający się sposób uczą, a przy okazji zabaw drużynowych również integrują.

Ułatwiamy życie organizatorom imprez.

Dzięki naszym Wioskom Rodzinnym organizacja dowolnej imprezy np. firmowej, realizowanej dla pracowników i ich rodzin, staje się banalnie prosta. Przyjeżdżamy z gotowym produktem, który zaspokaja wszelkie potrzeby związane z wypełnieniem w atrakcyjny sposób czasu przeznaczonego na zabawę. Proponowane na imprezy firmowe zestawy zawsze zawierają dodatkowo przynajmniej kilka propozycji urządzeń dmuchanych przeznaczonych dla dzieci: zjeżdżalnia, duży lub mały zamek do skakania, suchy basen dla najmłodszych itp. Do tego przywozimy własny sprzęt nagłośnieniowy, nieodzowny do przekazywania komunikatów i prowadzenia różnych zabaw, gier itp. Jak już wspomnieliśmy, możemy być dodatkiem do organizowanej imprezy firmowej - zamkniętej, czy ogólnodostępnej lub samodzielną i jedyną atrakcją. Jesteśmy przygotowani na dużą rotację uczestników zabawy, co oznacza, że wszystkie nasze propozycje są w stanie bawić i obsłużyć dużą ilość osób w krótkim czasie. Wymogiem udanej imprezy jest to, by dostęp uczestników zabawy do przygotowanych atrakcji odbywał się na bieżąco, dlatego kierujemy prośbę do organizatorów imprezy o skonsultowanie z nami, czy wybrany zestaw spełni swoje zadanie, uwzględniając przewidywaną całkowitą ilość uczestników.

Obsługujemy imprezy specjalne.

Wybrane Wioski Rodzinne sprawdzają się także podczas imprez organizowanych dla osób niepełnosprawnych. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt udanych realizacji, w których większość uczestników stanowiły osoby o różnym stopniu niepełnosprawności.

Wystarczy nas zamówić i po problemie.

Każda z autorskich produkcji ma swój niepowtarzalny klimat tworzony poprzez odpowiednią kolorystykę namiotów, aranżację stanowisk, dmuchaną bramę wejściową, stroje animatorów, oprawę muzyczną oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych. Wystarczy tylko wybrać spośród naszych produkcji tę, która najbardziej będzie dopasowana do charakteru planowanej imprezy. Jesteśmy samowystarczalni, więc jedyne, czego potrzebujemy od organizatorów to wskazania i dostępu do prądu i wskazanie miejsca docelowego zabawy - to wszystko. Na wyznaczonym terenie stawiamy kompleks wybranych stanowisk- namiotów, bramę wejściową, nagłośnienie, oświetlenie, (jeśli jest taka potrzeba), wyposażamy stanowiska we wszystko, co potrzebne do realizacji zadania, a całość ładnie wygradzamy dekoracyjnymi chorągiewkami. Tak przygotowani czekamy na rozpoczęcie imprezy. Dla poszanowania czasu i spokoju organizatorów przyjeżdżamy zawsze na tyle wcześniej, aby na godzinę przed planowanym rozpoczęciem imprezy wszystko było już gotowe i czekało na start.

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...