Dmuchane zamki, potocznie określane mianem dmuchańców, są jedną z wielu atrakcji na wszelkiego rodzaju imprezach skierowanych przede wszystkim do najmłodszych uczestników. Obecność dmuchańców na pikniku, imprezie plenerowej lub innym wydarzeniu gwarantuje wspaniałą, wielogodzinną zabawę dla dzieci w każdym wieku. Oferowane przez nas dmuchane zamki stanowią integralną część i idealne dopełnienie dla występujących w naszej ofercie rodzajów wiosek.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rodzaje dmuchańców, w pełnej palecie barw i o ciekawych, często bardzo oryginalnych kształtach. Każdy z posiadanych elementów został zaprojektowany i wykonany z myślą o preferencjach i pragnieniach dzieci. Dzięki temu, umożliwiamy maluchom przeniesienie się w bajkową przestrzeń fantazji i wyobraźni. Wszelkie dostępne w ofercie wzory dostosowane są do poszczególnych motywów przewodnich konkretnych rodzajów Wiosek Rodzinnych. Jakie rodzaje obiektów posiadamy w swojej ofercie? Umożliwiamy wynajem dmuchanego zamku królewskiego, dmuchańca stworzonego na wzór egzotycznej wyspy, areny piłkarskich zmagań oraz wielu innych typów obiektów. Staramy się sprostać najróżniejszym wymaganiom dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynek. Wielbicielki bajkowych księżniczek, oraz dzielni piraci będą usatysfakcjonowani. Z łatwością będą mogli przenieść się w świat swoich dziecięcych wyobrażeń i spotkać ukochanych baśniowych bohaterów. Jak wszyscy wiemy, najmłodsi uwielbiają nurkowanie w kolorowych piłeczkach. Chyba nie ma dziecka, które oparłoby się tego typu przyjemności i nie byłoby nią zachwycone. Są w stanie zniknąć w takim miejscu nawet na kilka godzin. Trampoliny, zjeżdżalnie i baseny wypełnione tego typu piłeczkami to tylko niektóre z atrakcji, czekających na najmłodszych.

W tym miejscu warto wiedzieć, że dostępne w naszej ofercie dmuchane zabawki są wykonane ze specjalnego materiału najwyższej jakości, odpornego na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych (nie straszne nam deszcz, wiatr czy niska temperatura) oraz intensywne użytkowanie. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić, że nasze obiekty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Rodzice, powierzając nam swoje pociechy mogą być pewni, że ich dzieci wrócą z takiej zabawy całe i zdrowe. Zależy nam na spokoju i dobrym samopoczuciu wszystkich członków rodziny.

Wynajem dmuchańców proponowany przez Wioski Rodzinne jest usługą o kompleksowym charakterze, realizowaną od A do Z. Nasi klienci nie muszą się o nic martwić – zajmujemy się transportem oraz fachowym montażem, pamiętając o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Warto wiedzieć, że dbamy także o zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie realizowanego przez nas eventu. Podczas zabawy, dzieci korzystające z poszczególnych obiektów pozostają pod czujnym okiem naszych specjalnie przeszkolonych pracowników. Rozrywka, którą proponujemy nie jest tylko bezmyślnym zabijaniem czasu przez najmłodszych, ale pomaga w rozwijaniu ich wyobraźni oraz pozwala spełniać dziecięce marzenia. Kto w ich wieku nie chciał poczuć się jak ulubiony piłkarz czy najpiękniejsza królewna?

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...