Wioski Rodzinne , to wspaniała wielopokoleniowa zabawa. Do dyspozycji różne tematyczne zajęcia dla dorosłych i dzieci. Stawiamy na integrację rodzinną.

Na sportowo, na bajkowo, na ludowo lub świątecznie, to tylko niektóre propozycje tematyczne. Rodzice wraz z dziećmi i dziadkami mogą wspólnie spędzać czas na zajęciach rekreacyjnych, czy wytwarzając własnoręcznie różne arcydzieła.

Czytaj więcej...

Współpraca z Agencją Promocji AVM dała nowe możliwości realizacyjne. Bogate zaplecze techniczne, kreatywność pozwalają na realizację bardzo profesjonalnych wydarzeń takich jak: Piknik Firmowy, czy Uroczysta Gala.

Czytaj więcej...

Wioski Rodzinne mają w swojej ofercie sprawdzoną atrakcję na Mikołaja – Fabrykę Św. Mikołaja.

To wytwórnia nie tylko pięknych prezentów, ale i wspaniale spędzonego czasu wśród najbliższych. Dzieci, rodzice i dziadkowie mogą tu samodzielnie stworzyć prezenty dla najbliższych, obdarować się nawzajem i... odciążyć elfy i św. Mikołaja.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka może być jednym z najwspanialszych dni w roku dla Twojej pociechy. Tego dnia czeka na Was moc możliwości. Zobacz, jak możecie obchodzić Dzień Dziecka i jak sprawić, by ten dzień był zupełnie wyjątkowy.

Czytaj więcej...

Czy słyszeliście już o Stowarzyszeniu Wiosek Rodzinnych? To wspierające lokalne społeczności zrzeszenie organizuje różnego typu wydarzenia: kulturowe, rozrywkowe, kulturowo - oświatowe, pikniki sportowe, rodzinne imprezy integracyjne i wiele innych. Zobacz, kim jesteśmy i jakie realizujemy imprezy.

Czytaj więcej...

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...