Wioski Rodzinne mają w swojej ofercie sprawdzoną atrakcję na Mikołaja – Fabrykę Św. Mikołaja.

To wytwórnia nie tylko pięknych prezentów, ale i wspaniale spędzonego czasu wśród najbliższych. Dzieci, rodzice i dziadkowie mogą tu samodzielnie stworzyć prezenty dla najbliższych, obdarować się nawzajem i... odciążyć elfy i św. Mikołaja.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka może być jednym z najwspanialszych dni w roku dla Twojej pociechy. Tego dnia czeka na Was moc możliwości. Zobacz, jak możecie obchodzić Dzień Dziecka i jak sprawić, by ten dzień był zupełnie wyjątkowy.

Czytaj więcej...

Czy słyszeliście już o Stowarzyszeniu Wiosek Rodzinnych? To wspierające lokalne społeczności zrzeszenie organizuje różnego typu wydarzenia: kulturowe, rozrywkowe, kulturowo - oświatowe, pikniki sportowe, rodzinne imprezy integracyjne i wiele innych. Zobacz, kim jesteśmy i jakie realizujemy imprezy.

Czytaj więcej...

Dla dzieciaków ferie zimowe to jeden z ulubionych momentów w roku szkolnym. Nie ma się co dziwić - nie tylko nie muszą chodzić na lekcje, ale też mogą wyszaleć się na śniegu. Najlepiej, jeśli uda im się spędzić ferie na wyjeździe, gdzieś w górach, na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Dlatego sprawdźcie, co w takich sytuacjach proponują Wioski Rodzinne.

Czytaj więcej...

Niedługo rozpocznie się gorący karnawałowy okres. Przedszkolaki i uczniowie puszczą wodze fantazji, chcąc wcielić się w swoją wymarzoną rolę i wziąć udział w prawdziwym karnawale. Pomóż spełnić marzenia dzieci i sprawdź, jakie atrakcje na karnawałowy bal dla pociech oferują Wioski Rodzinne.

Czytaj więcej...

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...