Dla dzieciaków ferie zimowe to jeden z ulubionych momentów w roku szkolnym. Nie ma się co dziwić - nie tylko nie muszą chodzić na lekcje, ale też mogą wyszaleć się na śniegu. Najlepiej, jeśli uda im się spędzić ferie na wyjeździe, gdzieś w górach, na świeżym powietrzu. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Dlatego sprawdźcie, co w takich sytuacjach proponują Wioski Rodzinne.

Wioski Rodzinne dbają o rozrywkę wszystkich dzieci, zarówno tych, które wyjeżdżają na zimowiska, jak i tych, które zostają w mieście. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy śnieg nie dopisze danej zimy. Nasze pociechy spędzają wówczas ferie w domach, przed ekranami komputerów i telewizorów. Dlatego oferta Wiosek Rodzinnych obejmuje wiele atrakcji, które są możliwe do zrealizowania w różnych, wybranych przez Zlecającego miejscach. Dzięki nam dzieci pozostające w domach na ferie zimowe mogą bawić się równie dobrze, jak te, które spędzają ten czas w kurorcie w górach. Dodatkowo, poza świetną zabawą, Wioski Rodzinne zadbają o rozwój kompetencji społecznych u dzieci oraz o ruch i rekreację na świeżym powietrzu. Jak to mówią... w zdrowym ciele - zdrowy duch!

Sportowe ferie z Wioskami Rodzinnymi

Mając na uwadze wspomniane wyżej fakty, w ofercie Wiosek Rodzinnych znajduje się cały pakiet zabaw sportowych na świeżym powietrzu. Dzięki nim u dzieci kształtuje się duch zdrowej rywalizacji, umiejętności pracy w zespole, a wszystko to odbywa się przy okazji jakże potrzebnej naszym pociechom aktywności fizycznej. Kolorowe miasteczko w formie Wioski Sportu, pełne sportowych konkurencji i atrakcji dla dzieciaków, możemy zorganizować we wskazanym przez Klienta miejscu. Zamienimy więc każdą zimową, nawet tę pozbawioną śniegu, przestrzeń w magiczne miejsce. Dzieciaki i ich opiekunowie znajdą na takiej  imprezie dużo uśmiechu, chociażby w Miasteczku Szkoły Klaunów, w którym ponadto mogą nauczyć się niesamowitych sztuczek. To oczywiście jedynie kropla w morzu możliwości. Zatem, jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu kompleksowej imprezy w ferie zimowe, skontaktuj się z Wioskami Rodzinnymi.

Z przyjemnością przygotujemy na tę okoliczność indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich wymagań i potrzeb.

 

 


 

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...