• Brakuje pomysłu na piknik rodzinny?
  • Poszukujesz ciekawej i kreatywnej propozycji, która będzie wspaniałą rodzinną przygodą?

Wioski Rodzinne, to dobry wybór.

Tutaj znajdziesz całą gamę różnorodnych atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wszystko to w wielu wersjach stylistycznych.

Dlaczego warto wybrać Wioski Rodzinne ?

  • To doskonały, wręcz unikalny w skali kraju sposób na zmotywowania całych rodzini, do wspólnej zabawy
  • Pobudzamy do kreatywnego rodzinnego myślenia 
  • Wszystkie atrakcje dla dzieci i dorosłych są bezpieczne

Jak wygląda Fabryka św. Mikołaja?

Na pikniku rodzinnym, czy festynie osiedlowym ważne jest, aby proponowane atrakcje były dla jak najszerszego grona odbiorców. Wioski Rodzinne to zapewniają, oferując zawsze ogrodzone kolorowymi chorągiewkami z tematyczną brama wejściową stanowiska, pod kolorowymi namiotami. W każdym namiocie inna atrakcja spójna z całą tematyką wioski.

Poszczególne tematyczne wioski rodzinne służące wielopokoleniowej rozrywce mogą być dowolnie ze sobą łączone, tworząc naprawdę duże i bardzo urozmaicone strefy rodzinnej zabawy połączonej z integracją.

Do tego profesjonalni animatorzy, system nagłośnieniowy plus prowadzący, który nie tylko zaprasza do poszczególnych stanowisk, ale i proponuje całą gamę zabawnych rodzinnych konkurencji. To jest nie tylko przeciąganie liny, opowiadanie wierszyków, ale różne sprawnościowe zadania angażujące całe rodziny, przy wykorzystaniu różnych śmiesznych rekwizytów.

 

Zobacz galerię zdjęć.

Organizacja rodzinnej zabawy na bazie Wiosek Rodzinnych zawsze jest dostosowana do budżetu klienta – zapytaj o możliwości!

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...