Dożynki, zwane także Świętem Plonów, to święto rolników obchodzone po ukończeniu żniw. Ma ono zarówno ludowy, jak i religijny (dziękczynny) charakter, połączony z huczną zabawą z okazji zebrania plonów. Wioski Rodzinne rokrocznie organizują wspaniałe Jarmarki Dożynkowe, które stanowią wyjątkową propozycję i znakomite uzupełnienie organizowanych Dożynek.

Tradycja niejedno ma imię.

Słowianie od wieków obchodzili Święto Plonów, stąd też nie powinno dziwić, że do teraz ma ono charakter ogólnokrajowy. Obecnie, poza tradycyjnymi zwyczajami dożynkowymi (modlitwa, wicie wieńca, biesiady, tańce), program tego typu święta jest bardzo rozbudowany. Dziś Dożynki to nie tylko święto wsi, ale też miast. Pamiętamy przy tym, że święto Dożynek to dzień, w którym każda, nawet najspokojniejsza i najmniejsza miejscowość, może zamienić się w bajecznie kolorowe miejsce. Na tej imprezie nie może więc zabraknąć jarmarku z prawdziwego zdarzenia. Taką propozycję mają właśnie Wioski Rodzinne, czyli firma z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu tego typu imprez.

Jarmark Dożynkowy z Wioskami Rodzinnymi - wielopokoleniowe święto

Propozycja Wiosek Rodzinnych to wydarzenie zapadające w pamięć uczestników zabawy. Tworzymy niepowtarzalne kolorystycznie, wspaniale udekorowane kompleksy namiotów, które pełnią funkcje stanowisk. Te zaś wzbudzają zainteresowanie nie tylko dzieci, ale też dorosłych. To znakomita rozrywka dla osób w każdym wieku, a zatem- między innymi - dla wielopokoleniowych rodzin. Na Jarmarku Dożynkowym stworzonym przez Wioski Rodzinne każdy uczestnik zabawy znajdzie coś dla siebie. Osoby biorące udział w naszej dożynkowej imprezie mogą nie tylko zachwycić się rękodziełem, ale też- przy skromnej pomocy Wiosek Rodzinnych - same tworzą własne pamiątki. Jest to więc impreza o charakterze integracyjnym i edukacyjnym, czyli po prostu wielopokoleniowa rozrywka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...