Jesień to magiczny moment w roku. Dlaczego? Pewnie wielu z Was wie, że właśnie wtedy swoje mroczne kryjówki opuszczają czarownice, duchy i różnego rodzaju zjawy. Na szczęście Wioski Rodzinne żyją z nimi w zgodzie i zapraszają je na swoje jesienne imprezy. Nie wierzycie? Sprawdźcie nas!

Przygoda, która mrozi krew w żyłach.

Już pod koniec października wiele czarownic, czarty i inne piekielne stworzenia wypełzają z tajemnych schronów. Jak się okazuje, są jednak całkiem ugodowe, mają poczucie humoru i - po rozmowach z Wioskami Rodzinnymi - zgodziły się wystraszyć Was na naszych halloweenowych eventach. Domyślamy się, że i Wy jesteście odważni i chcielibyście spróbować je wystraszyć! Dlatego zaproście do swojej miejscowości, przedszkola, szkoły czy pracy Wioski Rodzinne, a my zaprosimy do Was wszystkie dziwy, zjawy, duchy, chochliki i czarownice. To wesołe i niecodzienne towarzystwo sprawi, że zabawa będzie niezapomniana!

Halloween z Wioskami Rodzinnymi

Jeśli boisz się zjaw w Halloween, spędź ten czas z rodziną! Oswójcie razem wszystkie straszydła, których się obawiacie. Wioski Rodzinne proponują Wam wielopokoleniową rozrywkę na najwyższym poziomie. Każdy znajdzie tu coś halloweenowego dla siebie. Myśląc o uczestnikach w różnym wieku, przygotowujemy moc zabaw i atrakcji, które oferujemy w odpowiednio udekorowanej bajkowej scenerii. Przygotowujemy również różnego typu pokazy, takie jak malowanie wodą, światłem, piaskiem czy popisy iluzjonistów. To oczywiście tylko kropla w morzu naszych możliwości. Atrakcje dobierasz sam- według własnego gustu, uznania i budżetu. W każdym jednak przypadku możesz mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Nasze imprezy są przygotowywane na najwyższym poziomie. Nic dziwnego - przecież jesienne zjawy chcą pracować tylko z profesjonalistami! Dlatego posłuchaj rady i pójdź w ich ślady, kontaktując się z Wioskami Rodzinnymi. Jeśli jesteś gotów na niesamowitą przygodę, przyjdź świętować z nami Halloween!

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...