Już teraz, hen daleko, w pokrytej lodem Laponii elfy i skrzaty pracują w pocie czoła. Muszą to robić cały rok, żeby tej jednej grudniowej nocy ich szef -  św. Mikołaj - zdążył rozwieść prezenty grzecznym dzieciom. Dlatego Wioski Rodzinne postanowiły pomóc załodze św. Mikołaja i założyły specjalną... fabrykę prezentów. Pomóż i Ty - odwiedź Fabrykę św. Mikołaja.

Wioski Rodzinne od lat mają w swojej ofercie taką atrakcję, jak Fabryka św. Mikołaja. To wytwórnia nie tylko pięknych prezentów, ale i wspaniale spędzonego czasu wśród najbliższych. Wizyta w Fabryce św. Mikołaja sprawi, że każda zima, nawet ta bez śniegu, stanie się magicznym okresem w roku. Wytwórnia mikołajkowych prezentów to miejsce, w którym wielopokoleniowa rodzina poczuje niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dzieci, rodzice i dziadkowie mogą tu samodzielnie stworzyć prezenty dla najbliższych, obdarować się nawzajem i... odciążyć elfy i św. Mikołaja.

Dlaczego Fabryka św. Mikołaja?

Powodów do zabawy w Fabryce św. Mikołaja jest naprawdę wiele. To znakomity sposób na rodzinną integrację w wyjątkowym, świątecznym okresie. To także wielopokoleniowa rozrywka posiadająca rozbudowane walory edukacyjne dla najmłodszych. Dzieci uczą się poprzez zabawę nie tylko bożonarodzeniowych tradycji, ale także rozwijają swoje zdolności interpersonalne i manualne, co może zaowocować u nich rozwojem nowych zainteresowań.

Atrakcje w Fabryce św. Mikołaja

Wioski Rodzinne przygotowały w ramach tego eventu liczne zabawy i warsztaty. W Fabryce znajdą się między innymi takie stanowiska, jak; Pracowania Świątecznych Maskotek, Wytwórnia Świecidełek, Pracowania Bombek Choinkowych czy Piernikowe Rozmaitości. To oczywiście tylko przykłady. W Fabryce Wiosek Rodzinnych można przejechać się wirtualną kolejką górską, poskakać w piernikowej chatce czy wziąć udział w konkursie prowadzonym przez... samego św. Mikołaja! To on jest gospodarzem naszej imprezy i prowadzi ją ze znajdującej sie pośrodku Fabryki Świątecznej Areny. Wszystko odbywa się, oczywiście, wśród świątecznych ozdób i dekoracji.

Zapraszamy!

 

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...