Niedługo rozpocznie się gorący karnawałowy okres. Przedszkolaki i uczniowie puszczą wodze fantazji, chcąc wcielić się w swoją wymarzoną rolę i wziąć udział w prawdziwym karnawale. Pomóż spełnić marzenia dzieci i sprawdź, jakie atrakcje na karnawałowy bal dla pociech oferują Wioski Rodzinne.

Karnawałowy zawrót głowy!

Nie od dziś wiadomo, że większość dzieci marzy o wzięciu udziału w prawdziwym balu karnawałowym. Mogłyby wówczas wcielić się w swoją ulubioną postać z bajek, kreskówek, komiksów, legend czy opowieści albo po prostu przebrać się za ukochane zwierzątko. Wioski Rodzinne z chęcią spełnią te marzenie, dostarczając dzieciakom moc wspaniałych atrakcji. Nasze zabawy zostały przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach harców karnawałowy, aby przenieść je w baśniowy, czarodziejski świat, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Bal karnawałowy według Wiosek Rodzinnych- co nas wyróżnia?

Zabawa połączona z walorem edukacyjnym to jeden z największych atutów Wiosek Rodzinnych. Potrafimy zorganizować zapadający w pamięć bal karnawałowy, w którym łączymy te dwa, niezwykle istotne elementy pracy z dziećmi. Jednocześnie stwarzamy okazję do zaproszenia rodziców i ich czynnego udziału w zabawie. Sprawimy, że dla maluchów obecność mamy czy taty nie będzie w najmniejszym stopniu niewygodna. Wioski Rodzinne mają w zanadrzu mnóstwo gier i zabaw, które wymagają połączenia sił w zespołach. Wspólny cel z pewnością zbliży obie strony i pomoże w kształtowaniu więzi pomiędzy nimi. To oczywiście jedna z naszych propozycji- obecność rodziców wcale nie jest tu obowiązkowa.

Karnawałowe atrakcje od Wiosek Rodzinnych

W naszej ofercie znaleźć można mnóstwo inspirujących, ciekawych zabaw o walorze edukacyjnym. Pozwala to na odpowiednie sprofilowanie imprez, zarówno do wybranego przez Zamawiającego tematu, jak i do grupy uczestników, ich przedziału wiekowego, płci i zainteresowań. Zajmujemy się także oprawą całej imprezy -  przygotowujemy bajeczne wystroje sal i innych przestrzeni, dbamy i oświetlenie, muzykę, catering i magiczną atmosferę podczas zabawy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...