Dzień Dziecka może być jednym z najwspanialszych dni w roku dla Twojej pociechy. Tego dnia czeka na Was moc możliwości. Zobacz, jak możecie obchodzić Dzień Dziecka i jak sprawić, by ten dzień był zupełnie wyjątkowy.

Dlaczego obchodzimy Dzień Dziecka ?

O tym dniu pamięta każdy z nas, ponieważ wszyscy - nawet jeśli nie mamy dzieci - sami nimi jesteśmy. Dzień Dziecka jest świętem międzynarodowym, obchodzonym na całym świecie. Co ciekawe, dzień ten obchodzimy od 1955roku. Ustanowiony został przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Organizacji Narodów Zjednoczonych, które podjęło pozycję o ustanowieniu Światowego Dnia Dziecka. Celem ONZ było propagowanie ideałów dotyczących praw dzieci na całym świecie. Święto to obchodzi się w różne dni w roku na całym świecie. W Polsce jest to, jak wszyscy wiemy, 1 czerwca.

Jak świętować Dzień Dziecka?

Sposobów na świętowanie tego wyjątkowego dnia w roku jest naprawdę wiele. Możemy zabrać pociechy do kina na film, który chcą obejrzeć. Niektórzy z nas pójdą z dziećmi do cukierni, na wymarzony deser czy lody, albo spędzą z nimi aktywny sportowo dzień (wycieczka rowerowa, gra w piłkę, gra w siatkę i wiele innych). Zapewne nic nie stoi na przeszkodzie, by pojechać z dzieckiem na wycieczkę. Jednak wszystkie te aktywności możemy powtarzać każdego dnia. Jak więc sprawić, by dzień ten był zupełnie wyjątkowy i niepowtarzalny? Zobacz, co proponują Wioski Rodzinne!

Dzień Dziecka z Wioskami Rodzinnymi - niepowtarzalna zabawa 1 czerwca

Szczególnym rodzajem rozrywki będzie z pewnością spędzenie Dnia Dziecka na pikniku lub innej imprezie zorganizowanej przez Wioski Rodzinne - Stowarzyszenie, które od lat specjalizuje się w profesjonalnej organizacji tego typu wydarzeń. Dlaczego nasze wydarzenie będzie takie niezwykłe? Po pierwsze dlatego, że na pikniku z okazji Dnia Dziecka wszyscy będziecie się doskonale bawić. Dla dzieci bardzo ważne jest, by czuć, że jego rodzice, opiekunowie i dziadkowie bawią się z nimi równie dobrze, jak one. Wioski Rodzinne wiedzą o tym doskonale. Z tego powodu oferujemy wielopokoleniową rozrywkę, łączącą atrkacje i dobrą zabawę z edukacją i integracją. Chcesz spróbować? Sprawdź naszą ofertę!

 

 

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...