• Szukasz pomysłu na imprezę mikołajkową dla rodzin?
  • Chcesz zorganizować niebanalne i kreatywne mikołajki dla dzieci?

Wioski Rodzinne mają w swojej ofercie sprawdzoną atrakcję na Mikołaja – Fabrykę Św. Mikołaja.

To wytwórnia nie tylko pięknych prezentów, ale i wspaniale spędzonego czasu wśród najbliższych. Dzieci, rodzice i dziadkowie mogą tu samodzielnie stworzyć prezenty dla najbliższych, obdarować się nawzajem i... odciążyć elfy i św. Mikołaja.

Dlaczego warto wybrać Fabrykę Św. Mikołaja?

  • To znakomity sposób na integrację całej rodziny
  • Poszczególne zabawy stanowią źródło wiedzy o bożonarodzeniowych tradycjach
  • Tworząc rozmaite prezenty, dzieci rozwijają zdolności manualne

Jak wygląda Fabryka św. Mikołaja?

Każdy uczestnik może wziąć udział w zabawach i warsztatach, przy takich stanowiskach jak: Pracownia Świątecznych Maskotek, Piernikowe Rozmaitości, Wytwórnia Świecidełek czy Pracownia Bombek Choinkowych. 

Stanowisk i atrakcji jest jednak o wiele więcej! Można na przykład przejechać się wirtualną kolejką górską czy poskakać w piernikowej chatce. 

Na środku Fabryki znajduje się Świąteczna Arena, na której sam św. Mikołaj jego gospodarz imprezy, prowadzi rozmaite zabawy i konkursy. Występują tam też goście specjalnie zaproszeni na to wydarzenie. 

Wszystko odbywa się w świątecznej scenografii, wśród ludowych dekoracji i oprawy muzycznej.

Zobacz galerię zdjęć.

Organizacja mikołajek w oparciu o program Fabryki Św. Mikołaja zawsze jest dostosowana do budżetu klienta – zapytaj o możliwości!

skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wiosek rodzinnych. Jesteśmy dostępni po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w nagłych sytuacjach, prosimy o kontakt telefoniczny...

więcej...